Mini csoportos (maximum 10 fő/csoport) tanfolyamainkon személyre szabott felkészülést biztosítunk a matematika és magyar felvételire kedvező áron. A 2020. szeptember 20-ig beiratkozóknak 10% kedvezménnyel, 33.300 Ft-ért!
Öt indok, amiért érdemes nálunk tanulni:
• Garantáltan kis létszámú, legfeljebb 8-10 fős csoportok.
• Nálunk a felkészítés nem csak felvételi sorok megoldásából áll, nagy hangsúlyt fektetünk a hiányosságok pótlására, fontosabb témakörök rendszerező ismétlésére.
• Külön figyelmet szentelünk a trükkösebb felvételi típusfeladatok begyakorlására.
• Első alkalommal, mindenkivel szintfelmérő tesztet íratunk, így a tudásszintnek leginkább megfelelő csoportba kerül a tanuló.
• Sok éves oktatási tapasztalattal igazán hatékony felkészítést biztosítunk.
Fizetési feltételek, igénybe vehető kedvezmények
• A 14 alkalmas tanfolyam szeptember utolsó hetében kezdődik, hetente egy 100 perces foglalkozást tartunk.
• A tandíjat beiratkozáskor kell előre rendezni.
• A kedvezmények nélküli a tanfolyam ára 37.500 Ft.
• 2020. szeptember 20-ig történő befizetés esetén 10% kedvezményt adunk a fenti árból, így a tandíj 33.300 Ft.
• Részletfizetési lehetőség! Amennyiben a tanfolyam díját nem egy összegben szeretnék rendezni, lehetőséget biztosítunk részletfizetésre is. Ebben az esetben a teljes ár 3 havi részletben fizethető, mely 13.500 Ft/hónap. Az első részlet beiratkozáskor fizetendő. Részletfizetés esetén a 10% kedvezmény csak az első részletbol vehető igénybe.
• Amennyiben mindkét tantárgyra jelentkezel, az egyik tantárgy tandíjából további 10% kedvezményt, adunk.
• Ajánlj minket! Hozd magaddal osztálytársad! Minden olyan tanuló után, aki rád hivatkozva kezd tanulni nálunk, egyszeri 1.000 Ft kedvezményt kapsz. Akár csoportban, akár egyénileg tanulsz, ez a kedvezmény mindenképpen igénybe vehető.
A feltüntetett árak az ÁFA-t tartalmazzák, valamint legalább négy fős csoportok szervezodése esetén érvényesek.
Bővebb információ itt olvasható.
Néhány gondolat a központi felvételiről!
A központi Matematika felvételi az elmúlt években sok diák számára igen csak komoly megmérettetésnek bizonyult. Ennek véleményem szerint 4 fő oka van.
• A vizsga 10db feladatot tartalmaz, melyek megoldására 45 perc áll rendelkezésetekre. Ez az idő azonban kevés.
• A példák legalább fele összetett, időigényes.
• Több olyan feladat van, melyek a logikai képességeidet teszik próbára, az iskolai órák alatt azonban ilyen jellegű példákkal keveset, találkozol!
• Egy átlag 14 éves diák még nem rendelkezik kellő rutinnal, hogy egy vizsgán, ahol szorít az idő és egyébként is ideges az ember, megfelelően be tudja osztani az idejét, kizárva a külvilágot, hogy maximálisan a feladatára tudjon koncentrálni!
Ennek a felvételi előkészítőnek elsődleges célja, hogy arra a bizonyos januári FELVÉTELIRE készüljünk fel. Az előbb felsorolt problémákat igyekszünk sok gyakorlással orvosolni. Természetesen az általános iskolában tanult ismeretek is szükségesek, ezért a legfontosabb témaköröket alaposabban átismételjük. Az időnk nagyobb részét azonban a vizsgán nagy számban előforduló különféle szöveges és logikai feladatok gyakorlására fordítjuk! És sok-sok korábbi felvételi feladatsort oldunk meg közösen. Így mire eljön a nagy nap, a kisujjadban lesz, hogy hogyan oszd be az idődet, és nem fogsz világgá szaladni egy szöveges feladat láttán! Az a rutin, amit most megszerezhetsz, későbbi diákéveid során is jól jöhet majd, bármilyen dolgozat, vagy vizsga megírásánál!
Csoportok összeállítása
Tapasztalataim alapján egymástól, egymás hibáiból is rengeteget lehet tanulni, ezért az egyéni felkészítésnél hatékonyabbnak tartom a kiscsoportos oktatást. Annak érdekében, hogy mindenkire megfelelő figyelmet tudjak fordítani, egy csoport létszáma maximum 4-5 fő lehet.
Fontosnak tartom, hogy mindenki nagyjából vele azonos tudásszintű diákokkal kerüljön egy csoportba. Mivel az igazán hatékony tanuláshoz ez elengedhetetlen, ezért a tanfolyam megkezdése előtt írnod kell egy szintfelmérő tesztet.
A matematika tanulás lényege a sok-sok gyakorlás. Időnk nagy részét ezért különböző feladatok megoldására fordítjuk. Továbbá az órán szereplő példákhoz hasonlóakat kell mindenkinek a következő alkalomra házi feladat formájában megoldani. Az önálló otthoni munka különösen fontos! A gyakorlás során ugyanis megfelelő rutint szerzel az adott témakör feladatainak megoldásában illetve kiderülhet, hogy melyek azok a feladattípusok, melyekkel még egyedül nem boldogulsz.